Meist

Oleme üldehitus ning katuse-ja fassaaditööde firma. Omame pikaaegset kogemust ja läbi aastate oleme olnud koostööpartneriteks paljudele ettevõtetele ja eraisikust klientidele.

Tegeleme nii tööstus-ja büroohoonetega kui ka eramutega ning pakume laia valikut teenuseid nii uutele kui ka vanadele hoonetele. Sealhulgas omame ka muinsuskaitse tegevusluba.

Asume - Kiisa 3b, Tallinn

Teenused

Katuse- ja fassaaditööd

Katusealuste väljaehitamine

Sisetööd

Ehitusjärelvalve ja konsultatsioon

Projekteerimine

Katuste hooldusteenus

Meie inimesed

Indrek Kaasik

Juhataja

indrek@hardest.ee

+372 511 6709

Hannes Nigul

Ehitusdirektor

hannes@hardest.ee

+372 506 7401

Ivari Köster

Projektijuht

ivari@hardest.ee

+372 506 3611

Mati Kurrik

Eelarvestaja

mati@hardest.ee

+372 5650 1050

Taivo Hajek

Objektijuht

taivo@hardest.ee

+372 5 5656 296

Raivo Keiv

Objektijuht

raivo@hardest.ee

+372 56 487 325

Kalle Mäekallas

Varustaja

kalle@hardest.ee

+372 5373 8330

Kontakt

ASUKOHT